Neler Yeni

marco kullanıcısının son içeriği

 1. marco

  Sizce ?

  Tüy dönemi 1 ağustos-1 aralık tarihleri arasında devam eder. bu dönemlerde kuşlarınızın eşten ayrı olması faydalı olur. tüy dönemini sağlıklı bir şekilde geçiren kuşlar gelecek sezonda verimini korur. şu dönem kuşları eşlememenizi öneririm. , yumurta 2 -3 günlük olduğunda tutup tutmadığını ışığa...
 2. marco

  çok zayıf

  PAZAR GÜNÜ : TEMİZ SU PAZARTESİ : DEPOMİN + MULTİVİTAMİN SALI : TEMİZ SU YEM KATKISI : BİRA MAYASI + Dİ-A-ZYM 256 (PROBİYOTİK) + SIVI YAĞ ÇARŞAMBA : NATURALİN (BİTKİ SUYU) + ELMA SİRKESİ PERŞEMBE : TEMİZ SU YEM KATKISI : BİRA MAYASI + Dİ-A-ZYM 256 + SIVI YAĞ...
 3. marco

  Ne ouyor anlamıyorum

  Re: Kellik Ve Aptallaşma başladı Bulaşıcımıdır ayırmalımıyım videoyu izleyemedim, fakat fotoğrafa göre kuşun tüyde, ona multivitamin ve mineral takviyesinde bulun. tüy zamanı güvercinlerin en hassas oldukları dönemdir. iyi bakılmazsa bu mevsimi atlatamayabilir.
 4. marco

  Posta Güvercini Yarış Takvimi

  Güzel bir noktaya değinmişsiniz, sizin koordinatlarınız belirlenerek önde veya arkada kalan kümeslerin süreleri hesaplanıp yarış sonuçları buna göre belirleniyor.
 5. marco

  Sansar saldırısına uğradım - UYARILARA DİKKAT - Güncel!

  Sansarlar fareleride avlarlar. Çevrenizde bir sansarın olması bu anlamda iyi. Onu zehirlemenize gerek yok, kümesi sağlamlaştırın yeter.
 6. marco

  Kanat dökme

  Bütün güvercinler 1 Ağustos- 1 Aralık tarihleri arasında tüy dönemine girer. Bu dönemde telek atma tüy dökme durumu normaldir.
 7. marco

  İstanbul'dan Baskalar

  Güle güle besleyin çok güzeller maşallah. Renkleri kırmadan eşleştirmenizi öneririm güzel renkleri var.
 8. marco

  Posta Güvercinleri ve Atmaca

  Tazeleyelim
 9. marco

  palet yemin güvercine zararı varmı

  Palet yem sağlıklı ortamda yapıldıysa bir zararına rastlamadım güvenilir yemcilerden almanızı öneririm, ayrıca mama olarak veriyorsanız yanına 1-2 tane bebe bisküvisi atabilirsiniz.
 10. marco

  baba kız eş olmuşlar ..

  Herhangi bir sakıncası olmaz çıkan yavruda babanın soyu daha baskın olur.
 11. marco

  Posta Güvercinleri ve Atmaca

  Güzel dilekleriniz için teşekkürler elimden geldiğince titiz olmaya çalışıyorum Üstte silinen fotoğraf;
 12. marco

  Posta Güvercinleri ve Atmaca

  Güzel yorumunuz için teşekkürler..
 13. marco

  BALKONDA POSTA

  gufed.com'da künye sorgulama kısmından şansını deneyebilirsin kuş sahibinin ismi soyismi çıkabilir, detaylı bilgiyi sahibinden alabilirsin soyu-hangi klasmanda başaralı-derecesi varmı yokmu..
 14. marco

  Posta Güvercinleri ve Atmaca

  Teşekkür ederim.
 15. marco

  BALKONDA POSTA

  Dışarıyı görebilecekleri bir pencere yaparsan daha güzel olur. Kovalama kendileri gidip gelmeye başlasınlar. Posta kuşu biraz haylazdır, ortamı tanımadan uçtumu gelmek bilmez kendileri uçma zamanları gelince kalkacaklardır.
Üst