Neler Yeni

neden kimse rahmetli hacı murat abinin kuşlarından bahsetmiyo?

Gokgul

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Kadir gokgul
Meslek
Demir dograma
İkametgah
Yozgat
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
Sen kurslarını bılırmısın kardes
Re: neden kimse rahmetli hacı murat abinin kuşlarından bahsetmiy

SELAMÜN ALEYKÜM ARKADAŞLAR.BU FORUMU AÇTIĞINIZ TEŞEKKÜRLER.MURAT ABİYE ALLAHTAN RAHMET DİLİYORUZ.KİM NE DERSE DESİN BU ÜLKENİN NADİDE KUŞÇULARINDAN BİRİYDİ.İNSANLAR KUŞLARI İÇİN ÇOK ŞEY DEDİ.YOK İYİ OYNAR SONRA BOŞALIR,YAPIŞIR VS.GÖREN GÖRMEYEN KONUŞTU.TANIDIKLARIMDAN BAHSEDİYORUM.MURAT ABİYE YILLAR ÖNCE 30-35 YIL...SİVASTAN GAKKOŞ NADİR BİR KUŞ GETİRİYOR BİRDE IRAK KÖKENLİ OLDUĞUNU SÖYLEDİĞİ BİR KUŞTAN KUŞLARINI ÇOĞALTIYOR.BUNLARI RAHMETLİ BİZZAT BANA ANLATMIŞTIR.BENİM ABİM ANKARADA TOP OYNADIĞI ZAMAN TANIŞMIŞLARDI UZUN TELEFON GÖRÜŞMELERİNDE SONRA BENDE TANIŞTIM.RAHMETLİNİN KUŞLRI BİZİM TABİRİMİZLE BEN TOKATLIYIM BUARADA KOYU ÇAKMAKLI,MAVİ DUNUK,KOYU BENEKLİ DUNUK PAL VE PAL BENEKLİYDİ.PAL KUŞA SİVASTA HUMEY DERLER.KUŞLARIN GENEL ÖZELLİĞİ DUNUKLARIN,ÇAKMAKLILARIN KAFASI MÜREKKEP GİBİYDİ VE GÖZLERİDE MÜREKKEP GİBİYDİ.DİĞER ARAPLAR GÖĞLER GÖĞ BENEKLİLER VE SONRADAN ALDIĞI BEYAZLAR KENDİ ÖZ KUŞLARI DEĞİLDİ.KENDİYLEN BİZZAT BU KONULARI ÇOK KONUŞTUK.ŞİMDİ İNSANLAR ÇOK KONUŞACAK AMA 8 YAŞINDA BİR KUŞLAN ŞAMPİYON OLMUŞ BİR İNSAN BU.GERÇEKTEN TAKDİR ETMEK LAZIM.KONUŞULACAK ÇOK ŞEY VAR LAKİN PEK ZAMANIM OLMUYOR DEĞERLİ DOSTLAR.DİLEYEN ARAR UZUN UZUN KONUŞURUZ.TEKRAR MURAT ABİYE ALLAHTAN RAHMET DİLERİM.SAĞLICAKLA KALIN DOSTLAR.SAĞLIKLI GÜZEL KUŞLAR UÇURMANIZ DİLEĞİYLE SAYGILAR...TEŞEKKÜRLER...İMDAT GAZİ.
Sen