Neler Yeni

Güvercin Ele Nasıl Alıştırılır ?!

bosnak41

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
bosnak41
Meslek
öğrenci
İkametgah
Kocaeli
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
Öncelikle S.A. Kardeşlerim başlıktada gördüğünüz gibi benim sorum budur acaba kuşu elime nasıl alıştıra bilirim yardımcı olursanız sevinirim :D Şimdiden saolun...

eraann1

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Erhan Özel
Meslek
Ziraat Müh.
İkametgah
Bursa
Yetiştirdiğim Irk
yavruluktan itibaren elde doyurmaya başlarsan kesin olmamakla birlikte alıştırabilirsin. kuş tek olursa daha rahat alışır. kalabalık olursa sürü psikolojisi ile senden uzaklaşıp diğerlerine uyar. benim beslediğim bir yavru vardı. beni görünce anne babasından yem ister gibi cik cik peşimden ayrılmazdı. ama kendi yem yemeye başlayınca diğerlerine uydu. tek kuş beslemekte pek hoş değil. doğal yaşantılarını da bozmamak lazım...

bosnak41

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
bosnak41
Meslek
öğrenci
İkametgah
Kocaeli
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
Teşekkürler Eren abim,tabiki tek başına kuş beslemeye karşıyım.Ama doğru diyon yavrular daha rahat alısıomus.Yani merak ettimde abim babam diyodu anlatıyodu hep bi kuşu varmış Saddam diye onu gördümü konuyormuş omzuna,bende dedim acaba bende alıştıra bilirmiyim diye soruyum dedim...Selamlar

Hüseyin horoz kent

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Hüseyin ışık
Meslek
Şoför
İkametgah
Denizli
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
Öncelikler kuşları aç bırakk ve cok açlarken avuncun yem onlara yem tut yemi yemeye gelirlerken onları bir sese alıştır öpücük sesi yem kutusunun şık şık sese sana alışacaklar sende. Korkmucaklar sonra kolunuzu yukarı yüksekte yüksel devam adeceksinizz